вторник, 23 февраля 2016 г.

Продолжаестя бардак в Украине с социальными выплатами не смотря на требования МАЙДАНА

Невиконання Міністерством юстиції України своїх обов’язків по виконанню рішення Європейського суду з прав людини

Цинічне ігнорування Міністерством юстиції та Державною виконавчою службою України учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС - інваліда війни - ветерана праці

З 2010 року тривають спроби відновити справедливість, а саме отримати від держави лише своє (не більше), свою законну пенсію, правильне нарахування пені. Однак, посадові особи державних відомств, які призначені забезпечувати захист прав і свобод людини та громадянина, організовувати виконання рішень судів та інших органів, цинічно ігнорують міжнародні угоди, що стосуються захисту простих громадян («Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод», рішення «Європейського суду з прав людини», Закон «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини).


Мене звати Олена Іванівна, я учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, інвалід війни, ветеран праці, виграла адміністративний позов проти Управління Пенсійного фонду України у м.Василькові та Васильківського району Київської області, якого постановою Васильківського міськрайонного суду Київської області та постановою Апеляційного суду Київської області зобов’язано перерахувати та виплатити на мою користь різницю недоотриманої пенсії з 15 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року по 15 липня 2010 року у розмірі 8 мінімальних пенсій за віком та додаткову пенсію в розмірі 75% мінімальної пенсії за віком передбаченому ст.50, ст.54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

У зв’язку з невиконанням УПФ вимог вищенаведених постанов суду я змушена була звернутися за захистом моїх порушених прав та інтересів до Європейського суду з прав людини (Франція, м.Страсбург).

13.02.2014р. Європейський суд з прав людини у справі «Щукін та інші проти України», з якою об’єднано мою справу «Дехтяренко проти України», виніс рішення, яким встановив порушення Державою Україна міжнародних зобов’язань відносно мене.

Державна виконавча служба та Мінюст, проявляючи протиправну бездіяльність та ухиляючись від виконання своїх обов’язків, порушили трьохмісячний строк виконання рішення Європейського суду і виплатили мені кошти по національних рішеннях суду більше ніж через 1,5 роки. На даний час, посадові особи Міністерства юстиції ухиляються від виконання своїх обов’язків по нарахуванню та виплати мені пені згідно пункту (b) резолютивної частини рішення Суду.

Прошу Вашої допомоги, остання надія на Вас…

З повагою,

Дехтяренко О.І.

3 комментария:

 1. Анонимный2/23/2016

  ЗДРАВСТВУЙТЕ БОРИС. К ВАМ ПРОСЬБА У МЕНЯ. ВЫ ЗНАЕТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА ПРОСКУРИНА. ВЫ Я ПОМНЮ ВСТРЕЧАЛИСЬ НА ПЕРЕГОВОРАХ В КИЕВЕ. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО.

  ОтветитьУдалить
 2. Прошу великодушно меня простить, но без согласия Станиславовича я не могу вам дать его номер

  ОтветитьУдалить
 3. Анонимный2/24/2016

  пиши 0503530602

  ОтветитьУдалить