понедельник, 23 мая 2016 г.

Міністр соцполітики: Маємо дірку в 145 мільярдів, додамо ще 6, отримаємо 151


"Нещодавно зустрічався з чорнобильцями. Вони питали про те, допоки будуть отримувати таку мізерну пенсію? Принесли законопроект, який потрібно затвердити, щоб відновити соціальну справедливість. Я запитав про ціну цього законопроекту. 
Кажуть, що 6 млрд грн, але, за їхніми думку, це не гроші. Ну як вам сказати? Маємо дірку в 145 мільярдів, додамо ще 6, отримаємо 151. Завтра прийде ще хтось, бо у них взагалі мінімальна пенсія... А у нас проблема в тому, що і нинішній дефіцит покривати, за великим рахунком, нічим", - зазначив Андрій Рева.

Про це в інтерв'ю "Економічній правді" заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Пенсійний фонд України - банкрут, оскільки з бюджету в 257 мільярдів гривень 145 млрд - дотація з Державного бюджету.

"Був дефіцит Пенсійного фонду в 80 млрд гривень, вирішили, що його треба терміново скорочувати. Знайшли найбагатших - пенсіонерів і наклали на них податок 15% ПДФО. Потім подумали про те, хто у нас найбідніший. Виявилося, великий бізнес - знизили ЄСВ і віддали йому 65 млрд гривень. Отримали 145 млрд дефіциту і стали чекати, що великий бізнес нам їх ось-ось поверне. Він, звичайно, нічого не повернув. А потім з'ясувалося, що нам потрібно пояснити МВФ, що у нас із головою все нормально", - розповів чиновник.

За його словами, проблема полягає в тому, що дефіцит Пенсійного фонду покривати нічим
.

1 комментарий:

  1. А что говорит,что завтра придет еще кто то,потому что у них мин пенсии,ты чернобыльцам отдай что забрали,то что им положено по закону,а не то что во власти наворовали,а пенсионный бедный,нечем покрыть,еще депутатам подыми в десять раз зарплаты,может в пенсионный разбогатеет,сделали чернобыльцев попрошайками,то что им пренадлежит по закону,чернобыльцы выпрашивают,цены позадирали,заоблачные и что то поют,сволочи

    ОтветитьУдалить