среда, 23 декабря 2015 г.

Павло Розенко окреслив основні пріоритети Мінсоцполітики на наступний рік

Павло Розенко окреслив основні пріоритети Мінсоцполітики на наступний рік
Описание: http://www.mlsp.gov.ua/labour/img/1x1.gif

Основним завданням Мінсоцполітики на
наступний рік є робота над посиленням справедливості, доступності та адресності системи соціального захисту людини та підвищення рівня державних соціальних стандартів і гарантій. Про це сьогодні під час звіту гуманітарного блоку Уряду повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

У наступному році, за словами Міністра, Мінсоцполітики працюватиме над подальшою децентралізацією державної влади у сфері соціальної політики та розширенням повноважень місцевого самоврядування щодо впровадження соціальної політики, реформуванням трудового законодавства та системи пенсійного забезпечення, створенням Національного агенства зайнятості та реформуванням системи соціальних послуг загалом.

Павло Розенко повідомив, що у проекті Державного бюджету України на 2016 рік заплановане підвищення мінімальних соціальних стандартів двічі протягом року. Загалом планується, що мінімальні зварплати, пенсії та інші соціальні виплати у наступному році зростуть на 12%. „Це дає нам надії на те, що принаймні інфляційні ризики нам вдасться певною мірою мінімізувати”, - зауважив він.

Звітуючи про виконану протягом року роботу, Павло Розенко відзначив, що чинному складу Уряду вдалося зробити те, про що попередні роки тільки говорили: „Ми скасували пільги усім народним депутатам, міністрам, суддям, прокурорам та іншим чиновникам. З 1 липня цього року пільги майже трьом мільйонам громадян надаються виключно з урахуванням доходу”.

Глава Мінсоцполітики також підкреслив, що з 1 червня 2015 року скасовано спецпенсії чиновникам. „Призначення всіх видів пенсій відбувається для всіх за нормами єдиного закону”, - нагадав Розенко.

Окремо Міністр соціальної політики зупинився на реформуванні системи житлових субсидій. „У травні стартувала нова реформована система субсидій і на сьогодні вже 4,8 млн українських родин оформили і отримують субсидії за новим порядком. Близько 200 тис заяв ще знаходяться на розгляді. Якщо порівнювати з попереднім роком, то кількість отримувачів субсидій зросла у 6 разів. Таким чином це доводить ефективність тієї реформи, яку ми провели”, - підсумував Павло Розенко.


1 комментарий:

  1. -"4,8 млн українських родин оформили і отримують субсидії за новим порядком. Близько 200 тис заяв ще знаходяться на розгляді. Якщо порівнювати з попереднім роком, то кількість отримувачів субсидій зросла у 6 разів. Таким чином це доводить ефективність тієї реформи". ПАНЕ ПАВЛО,ЦІ ЦИФРИ ПОКАЗУЮТЬ ВЕЛИЧ ВАШОГО КОРУМПОВАНОГО КМУ.ЯК БИ ВИ, ПАНЕ ПАВЛО, ВІДПОВІДНО ДО НОРМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, ЗАТВЕРДИЛИ ВІДПОВІДНИЙ ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУ (В ТІЛО ЯКОГО ВХОДЯТЬ УСІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ),ТО ВИЩЕ ЗГАДАНА ЦИФРА ДОРІВНЮВАЛА БИ НОЛЮ.АЛЕ ВИ,ПАНЕ ПАВЛО,НЕ ПОКАЗУЄТЕ ІНШОЇ ЦИФРИ.А СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ,СІММЕЙ НЕ ЗМОГЛИ (ПО РІЗНИМ ПРИЧИНАМ),ОФОРМИТИ ВАШУ ПОДАЧКУ У ВИГЛЯДІ СУБСИДІЇ.

    ОтветитьУдалить