среда, 16 декабря 2015 г.

Уряд забиває цвяхи у кришку труни найменш захищених верств населення

Уряд забиває цвяхи у кришку труни найменш захищених верств населення

 Если говорить прямо--нацию бросают на вымирание.


Урядовий законопроект №3628 вносить зміни до 38(!) законів та, всупереч статті 22 Конституції, звужує права та свободи громадян України!

Зокрема, найменш захищених категорій населення, таких, як пенсіонери, інваліди, сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, одинокі матері, ветерани і учасники війни, чорнобильці, науковці, медики, освітяни та інші... З нового року подовжується обмеження пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів. Лише 85% від своєї пенсії отримає близько 1,2 млн пенсіонерів.

Припинені виплати пенсій для науковців, державних службовців, суддів, прокурорів, народних депутатів та їх помічників.


Понад 22 тис. медиків, освітян, залізничників, авіаторів, спортсменів, артистів та інших категорій робітників втрачають спеціальний статус для виходу на пенсію за вислугою років.

Скасовано нижній 30-відсотковий поріг від прожиткового мінімуму для допомоги на дитину одиноким матерям та усиновлювачам. З нового року допомога призначається «з урахуванням матеріального стану сім’ї». Ці зміни на практиці дадуть можливість державі виплачувати допомогу мізерних розмірів.

Економити Кабмін планує і на роботодавцях. Зокрема, існує норма, що зобов’язує виплачувати мобілізованим військовим середній заробіток на підприємстві. Держава, у свою чергу, повинна компенсувати ці витрати роботодавцям. Проте, з наступного року роботодавці вимушені здійснювати виплати без жодних компенсацій.

Дітей Уряд також не обійшов стороною. Раніше батьки дитини у дитсадку сплачували за харчування лише 60 відсотків (у міській місцевості) та 40 відсотків (у сільській місцевості) від повної вартості. Тепер з місцевого бюджету оплачуватиметься харчування лише дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей із малозабезпечених сімей. Аналогічні нововведення стосуються й учнів 1-4 класів.

Вища освіта у новому році також нагадує біг з перепонами. Ліквідовані пільгові умови вступу для дітей з багатодітних родин, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Скасовано безкоштовне навчання для студентів із багатодітних родин із призначенням їм соціальної стипендії.

Пільги на проїзд, зв’язок, ремонт, поховання та квартплату для пенсіонерів, інвалідів, учасників війни, багатодітних сімей, чорнобильців та інших категорій пільговиків покладені на місцеві бюджети.

Планується проведення комерціалізації бібліотек, музеїв та інших закладів культури. Розширено список можливих додаткових джерел доходів. Перелік платних послуг, що надається такими закладами, затверджується Кабінетом Міністрів України, а порядок ціноутворення послуг – Міністерством культури України.

Поняття банківської таємниці у новому році стане доволі відносним, адже Мінфін отримає доступ до приватної інформації мільйонів громадян для перевірки рахунків людей, що претендують на будь-які соціальні виплати.

З нового року індексація доходів населення буде проводитись при перевищенні інфляцією порогу 103%, на даний момент поріг становить 101%. В умовах підвищення цін на тарифи та послуги збільшення порогу інфляції призведе до ще більшого зубожіння населення.

Отже, такими змінами Уряд просто забиває цвяхи у кришку труни найменш захищених верств населення, намагаючись «економно та раціонально використати державні кошти». Проте, чи потрібна нам така економія?
Андрій Павловський,2 комментария:

  1. Анонимный12/17/2015

    ВЕРОЯТНО, ЯЦЕНЮК КАК ПРЕМЬЕР- МИНИСТР ПРИНЯТ В ЛИГУ МАССОНОВ. ДЕВИЗ КОТОРЫХ- ПРАВО НА СУЩЕСТВОВАНИЕ ИМЕЕТ ТОЛЬКО "ЗОЛОТОЙ " МИЛЛИАРД НАСЕЛЕНИЯ ПЛАНЕТЫ ЗЕМЛЯ! И ОН АКТИВНО РЕАЛИЗУЕТ ЭТО В УКРАИНЕ!

    ОтветитьУдалить
  2. не кажіть дурниць! в цьому році РАДА не піде на поступки КМУ.всі,крім народного фронту, побачили свої рейтинги на місцевих виборах. і саме той електорат який ходе на вибори, дав зрозуміти за що треба голосувати.

    ОтветитьУдалить