вторник, 18 октября 2016 г.

Деяким категоріям пенсіонерів з 1 грудня підвищать пенсію


Віце-прем`єр-міністр України Павло Розенко зробив заяву, у якій зазначив, що з першого грудня 2016 року відбудеться чергове підвищення розміру пенсій на 10%.
– 1 травня відбулося підняття розміру мінімальної пенсії і прожиткового мінімуму на 6%, і з 1 грудня заплановане ще одне підвищення мінімального розміру пенсії приблизно ще на 10%. – зазначив урядовець.
На сьогоднішній день в Україні близько 13 мільйонів пенсіонерів, анонсоване підвищення торкнеться майже 7 мільйонів українських пенсіонерів.
У головному управлінні Пенсійного фонду України у Полтавській області нам повідомили, що близько 85% полтавських пенсіонерів можуть очікувати на підвищення пенсій. Це категорії пенсіонерів, виплати яким залежать від мінімального прожиткового мінімуму.
Також представник Уряду зазначив, питання підвищення пенсійного віку зняте з порядку денного.
– Цього питання немає в меморандумі з МВФ, немає наших зобов’язань щодо підняття пенсійного віку і очевидно, що Уряд не буде вносити жодних ідей щодо підняття пенсійного віку найближчим часом. Я вважаю, що ця дискусія взагалі недоречна до того моменту, поки ми серйозно не піднімемо якість життя і тривалість життя. Тільки коли ми приблизно на 7-10 років збільшимо тривалість життя, можна аргументувати і переконувати суспільство, що тривалість життя збільшується, тому треба збільшувати тривалість життя працездатного.


джерело 

Комментариев нет:

Отправить комментарий