воскресенье, 19 июня 2016 г.

И КТО СКАЗАЛ, ЧТО ЯЦЕНКО НЕ СРЕРЫЙ КАРДИНАЛ СЧУ.. МАРГИНАЛ, МАХРОВЫЙ АНДРЕЕЕВЕЦ ВРАГ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ ЛИКВИДАТОРОВ. ВРАГ ЧЕРНОБЫЛЬСКОМУ СООБЩЕСТВУ.

У Верховній Раді України відбулися Установчі збори (перший етап) щодо створення Чорнобильської асоціації народних депутатів України
У засіданні взяли участь народні депутати України діючого та попередніх скликань.
У обговоренні питань порядку денного взяли участь народні депутати України І скликання 
Віталій Масол, колишній Голова Уряду України, та Володимир Яценко, 
керівник профільного парламентського Комітету І – ІІІ скликань, Анатолій Раханський, 
народний депутат ІІ-IV скликань, Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи, Олександр Рябека,
 народний депутат ІV-Vскликань, Володимир Слободенюк, народний депутат І скликання.
Присутні на засіданні обговорювали питання, пов’язані з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС; звернули увагу на необхідність повернути систему конкретного і справедливого соціального захисту населення, постраждалого від аварії, та ліквідаторів; допомоги інвалідам-чорнобильцям, дітям та удовам загиблих та померлих від радіаційного удару.
Особливу увагу було приділено розгляду положень проекту Статуту Чорнобильської асоціації народних депутатів, створенню механізмів реальної роботи та фінансування. Свої пропозиції та рекомендації з цього приводу надали присутні на засіданні оргкомітету Михайло Борисюк – завідувач Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Олександр Зенюк - працівник Чорнобильської АЕС (1986-1994 роки), начальник відділу паливно-енергетичного комплексу Секретаріату Кабінету Міністрів України (2006-2012 роки); Іван Нечипоренко - почесний голова Київської обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»; Олександр Осиховський  – координатор проекту, член правління Міжнародної громадської організації «Контррозвідники Чорнобиля».
Як наголосили присутні, в цілому обговорення задач та напрямків Асоціації, її Статуту пройшло у конструктивній та діловій обстановці. Всі учасники зборів дійшли висновку, що така Асоціація потрібна, може підвищити рівень та координацію вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС, створить нові умови більш ефективної взаємодії багатьох чорнобильських організацій та комітетів Верховної Ради.
  
Народні депутати України восьмого скликання Віталій Корчик та Олександр Марченко у цілому підтримали проект Статуту та внесли свої пропозиції щодо його удосконалення.
 Вів Установчі збори голова організаційного комітету щодо створення Чорнобильської асоціації народних депутатів України Володимир Арешонков – народний депутатVIII скликання.

Комментариев нет:

Отправить комментарий