пятница, 10 июня 2016 г.

250 тисяч пенсіонерів можуть позбавити пенсій


 

250 тисяч пенсіонерів можуть позбавити пенсійУ державному бюджеті на 2016 рік позбавили пільг матерів-одиначок, також втратити пенсії можуть близько 250 тисяч пенсіонерів, а збільшення ціни на газ спровокує вал нових субсидіантів.

Виявляється, що допомогу з 1 січня одиноким матерям будуть призначати з врахуванням того, чи перевищує дохід сім’ї в місяць допомогу, які виплачує держава. Якщо перевищує, то таку допомогу мати-одиначка не отримає, повідомляє zik.ua.
«Розмір допомоги рахували за формулою 50% від ПД мінус середньомісячний дохід на одну людину (враховувалися дані за півроку). При цьому виплата не могла бути нижчою 30% від ПД. Після 1 січня діє формула 100% від ПД мінус середньомісячний дохід на одну людину (за півроку)», – передає Кабмін.
Коли приймали таку норму, міністром соціальної політики був Павло Розенко. Він підкреслював, що при таких нормах близько 200 сімей позбавлять підтримки держави. Потрібно враховувати, що ще два роки тому скасували допомогу на дитину до трьох років.
Другий соціальний шар, який найімовірніше втратить підтримку держави – пенсіонери. Більш 250 тисяч чекають результатів перевірки, тому що в Мінфіні повідомили, що 45 тисяч отримують пенсії за підробленими документами. На такій «економії» отримають додаткові 2,8 мільярда гривень. 

2 комментария:

  1. скільки треба ломитись у відкриті двері? є ЗУ "Про прожитковий мінімум".суд зобовязав КМУ встановити цей мінімум відповідно ЗУ.мені байди скільки коштує чи буде коштувати той кіловат чи куб газу! їхня В А Р Т І С Ь закладена в прожитковий мінімум!!!!З А К Л А Д Е Н А!!!виконуйте закони України, виконуйте рішення судів.будьте правовою державою на ділі, а не на папері!

    ОтветитьУдалить
  2. какая правовая держава,эта власть как на вахте,наворовала и в кусты,кто думает за людей

    ОтветитьУдалить