воскресенье, 11 декабря 2016 г.

Бійки і лайки конференція чорнобильців | ПравдаТут


Бійки і лайки на конференції чорнобильців.
Хоча першочерговим завданням конференції було обрання голови організації та обговорення напрямків роботи, чималу дискусію викликало питання перенесення центру обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» із районного центру до обласного.

Далеко не всі чорнобильці, що приїхали з усієї області, відгукнулися на цю пропозицію позитивно. А далі у залі розгорнулися шалені пристрасті, вгамувати які вдалося далеко не з першого разу.

Один з присутніх звинуватив очільників організації у розкраданні коштів та шахрайстві. У залі подейкують, гості із Житомира мали намір зірвати конференцію і таким чином стати на крок ближче до того, аби завоювати лідерство в організації. Адже відомо, що майже 90 відсотків постраждалих від вибуху перебувають саме у північному регіоні області, в Коростенському районі, тому, вважає інша сторона конфлікту, було б логічно залишити усе на місці.


Обранням новоспеченого голови організації «Союз Чорнобиль України» також були задоволені не усі. Мовляв, той працює держслужбовцем і поєднувати свою роботу із численними мітингами і акціями протесту, до яких регулярно вдаються чорнобильці, не зможе. Той відповідає, що буде відстоювати права потерпілих звичним для нього шляхом – за допомогою ручки та паперу. І додає, що також не бачить сенсу реорганізовувати об’єднання.
Голова організації каже: незабаром буде сплановано спільні заходи в обох містах для потерпілих від ЧАЕС, що проживають у різних населених пунктах і сподівається, що відтоді чорнобильці припинять чубитися та перетягувати ковдру кожен на себе.

Комментариев нет:

Отправить комментарий