понедельник, 4 апреля 2016 г.

ЛИСТ НА БЛОГ. УРА! ПЕРША ПЕРЕМОГА!Підводячи підсумки акції.   "Солідарність" яка

 пройшла в м. Київ 23-03-2016 року, 
мусимо

 констатувати, що головна ціль даного заходу

 - досягнута!

 В зв'язку з цим хочу привітати ліквідаторів - мінімальщиків з скасуванням 15% податку з пенсій максімальщиків.

Також хочу поділитися інформацією

 отриманою з м. Київ 31-03-16 року.

 Як стало відомо, на заході щодо створення

 нової-старої політичної сили, на якому були

 присутні представники СЧУ з усіх областей

 України, розглядалася пропозиція
,
напередодні 30-роковин, з 20 по 26 квітня в

 Києві провести ще одну акцію на підтримку

діючої влади
Основні вимоги; до проекту І.Ковальчука 6-8-10 для усіх додати онуків та правнуків, та терміново зняти з максмальщиків незаконне обмеження їх пенсій десятьма прожитковими мінімумами для непрацездатних осіб, що дозволить відновити соціальну справедливість, та отримувати максімальщикам пенсії вище 10700 грн. Дана пропозиція підтримана майже усіма головами облСЧУ, та 100% заступниками царя - копчиком та яценком.


10 комментариев:

 1. Анонимный4/02/2016

  А кто Вам виноват? На блоге один уважаемый еврей к нам славянам задавал вопрос - почему СЧУ и его вы@лядки (ВОВЧ,Проскурин,Колядин,Билоенко,Прокопенко и т.д.) не брошены минимальщиками в мусорные баки в первые недели "революции гидности"?

  Все тихо промолчали и дали время СЧУ, ВОВЧ и прочим скотам пойти на договорняк с новой властью.
  Одним словом просрали момент, а теперь сосите у СЧУ и их гнид.Что мешало собрать толпу чернобыльцев и взять штумом СЧУ и позакидать этих швалей в мусорки, как проскурина и ему подобных показать власти, что время переговоров и заискивания закончилось.

  70% чернобыльцев минимальщики и нет головы (нормальных боевых чернобыльцев,готовых вести народ к правде) организовать наказание и гонение (народный террор) СЧУ и ВОВЧ.

  Мое мнение о трусливых чернобыльцах-минимальщиках (особенно тем кто на встречах с властью качал права на камеру) словами великого комбинатора Азирова различным "петухам" и "терпилам" - идите Вы все на х@й.....!

  Огольцов В.В. 26 бригада август - ноябрь (включительно) 1986 г.  ОтветитьУдалить
 2. Анонимный4/02/2016

  Твари СЧУшные, совсем обнаглели. Пока не наведут порядок в организации, пока не будет выполнен устав. и положение. одна организация один регион, от них только один вред. Ехать надо и разгонять это кодло.

  ОтветитьУдалить
 3. Анонимный4/02/2016

  Нужно создавать свою организацию -минимальщиков, тогда счу сразу сдохнет!

  ОтветитьУдалить
 4. Анонимный4/02/2016

  Надо руководство СЧУ в мусорный ящик люстрировать,сколько они еще будут над нами издеваться?

  ОтветитьУдалить
 5. так!так!так! нагородити керівників, які організовували "акцію солідарності", "ВЕЛИКИМИ ЛАВРОВИМИ (ЛАВРОВИМИ ЗАКРЕСЛИТИ) ЛОПУХОВИМИ ВІНКАМИ"!СЛАВА ЛОПУХАМ! СЛАВА ЛОПУХАМ!СЛАВА ЛОПУХАМ!

  ОтветитьУдалить
 6. Львів4/02/2016

  Було б дуже смішно якшо б не так гірко. Так, ми з ними живемо у різних вимірах. Проблеми в нас різні, та інша доля. В них теж багато проблем, які хотілося б вирішити до 30-річча. На сам перед це зняття обмежень у розмірі пенсій, та 15% податку. Також є певні проблеми з державними орденами та медалями, у всіх без вийнятку є нагороди 3 ступеня, багато 2-ого, а хотілося б 1-ого.А це чи мала добавка до пенсії.Є проблеми з безкоштовним розмитненням авто. Є проблеми у станційників з пенсіями жінок та дітей, які є інвалідами - евакуйованими. На відміну від цих проблем, у всіх мінімальщиків одна проблема. ЯК ВИЖИТИ?

  ОтветитьУдалить
 7. Анонимный4/02/2016

  мужики ми самі себе кончаемо прочитав на сайті якусь проблему яку нам викидають керівники наші СУЧЕННІ і по нервішкам знов бабахнуло а це наше здоровя .То чого ми самі себе кончаем давайте почнемо з районів своіх голів переоберемо хто підтримуе максимальщиків тоді обласних голів а потім доберемось до всяких там войтових кобчиків яценків попередимо не дослухатимуться значіть як говорив ляшко на вила і на мусор а ні то доживайте в злиднях і памятайте що в цьому самі виноваті голова РГО СЧУ монте

  ОтветитьУдалить
 8. Анонимный4/02/2016

  необходима новая организация чернобыльцев без ссученной гнили и необходимо произвести перерасчёт пенсий максимальщиков, предварительно пересмотрев критически и законность выдачи первичных документов, решений судов на основе всевозможных "лже" экспертных заключений. Нужна ревизия всех чернобыльцев и проводить или сопровождать её должны СБУ, антикоррупционное бюро, представители церкви и достойные доверия представители СМИ. Министерство соцполитики должно получить только списки чернобыльцев.Всех непрошедших проверку на вшивость определить на другой вид пенсии. что они реально заработали.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. В Украине, церковь отделена от государства, у неё другие функции, поэтому, извольте.

   Удалить
  2. В Украине, церковь отделена от государства, у неё другие функции, поэтому, извольте.

   Удалить