понедельник, 18 января 2016 г.

ПРЕВРАЩЕНИЕ УКРАИНЦЕВ В КРЕПОСТНЫХ, ПРОДОЛЖАЕТСЯ.


ЭТО ВСЕ  ДЛЯ  НАРОДА

Пенсії в Україні: суддя або депутат отримує 15 тисяч, а роботяга – 1600 грн.

Источник материала, интернет ресурс "Протокол":http://protokol.com.ua/ua/pensii_v_ukraini_suddya_abo_deputat_otrimue_15_tisyach_a_robotyaga_1600_grn/


Найбільше криза б'є по незахищеним верствам населення – пенсіонерам. Всього їх більше 12 млн осіб. Живуть вони по-різному: одні отримують мінімальні 1074 грн на місяць, інші – чи не 16 тис. грн. "Сегодня" склала портрет середньостатистичного українського пенсіонера, і порівняла його рівень життя з "колегами" з Польщі та Німеччини.
КОМУ ЩО. За підрахунками Пенсійного фонду України (ПФ) і Держслужби статистики, кожен третій українець – пенсіонер. У ПФ підрахували, скільки пенсіонерів та яку пенсію отримують (див. інфографіку).
Як бачимо, 77% пенсіонерів, або троє з чотирьох, отримують пенсію за віком (на сьогодні це 60 років для чоловіків і 57,5 років для жінок, які не мають жодних вікових пільг при виході на пенсію – служба в армії, шкідливі умови праці, вислуга років). А таких пільговиків приблизно 6% або кожен 17-й. Ще 11% (кожен дев'ятий пенсіонер) – це інваліди. Кожен 20-й отримує пенсію по втраті годувальника (вона може бути більше власної). І менше 1% – ті, хто собі пенсію не заробив, але держава доплачує їм до прожмінімума для непрацездатних, це 1074 грн (така норма введена в 2014 р.).
Гідними можна назвати пенсії у прокурорів (до 7000 грн), прийнятними – у чорнобильців, учених і держслужбовців (3-4 тис. грн). І мізерний відсоток пенсіонерів – це народні депутати і судді – мають суперпенсій по 15-16 тис. грн (нагадаємо, їм зараз платять максимум 10740 грн, але з кожним підвищенням соцстандартів їх пенсія зростає автоматично).
ПОРТРЕТ ПЕНСІОНЕРА. З статданих і соцдосліджень різних інститутів ми вивели середньостатистичний портрет українського пенсіонера. Виявилося, що "наш" пенсіонер – жінка, тому що, за статистикою, 60-річних і старше жінок у нас вдвічі більше, ніж чоловіків. При цьому більше 50% таких дам самотні: вони вдови або розлучені. До речі, більшість українців-пенсіонерів стверджують, що їм на життя вистачає, і лише кожен шостий, це самотні городяни, у яких немає "дачно-городньої" підмоги, вважають свою пенсію недостатньою.
Ми також порівняли з нашим пенсіонером середньостатистичного поляка і німця. Вони також виявилися жінками. "Пані" в Польщі отримує в перерахунку в середньому 9000 грн (або 1,5 тис. злотих), а максимальна пенсія у Польщі – 14,9 тис. грн. Правда, тут не платять неробам без трудового стажу. Її вік – 68 років, вона теж селянка, має 1-2 дітей і 2-3 онуків. Але ось вибір розваг для польських пенсіонерів широкий: для них існують спеціальні знижки на авіаквитки, потяги (поляки у віці часто подорожують по країні), музеї, галереї, театри. Існують в Польщі і особливі "Клуби сеньйорів", в яких літнім людям влаштовують тренінги та майстер-класи.
Одні з найбільш забезпечених пенсіонерів в Європі – німці. Тут "фрау" – 72 роки, її середня пенсія близько 31 тис. грн, у неї до 2 дітей і кілька онуків. Серед популярних розваг – робота і подорожі закордон. Крім того, вони мають право на безкоштовні ліки і ряд медпослуг.

ДЖЕРЕЛО

Источник материала, интернет ресурс "Протокол":http://protokol.com.ua/ua/pensii_v_ukraini_suddya_abo_deputat_otrimue_15_tisyach_a_robotyaga_1600_grn/

4 комментария:

 1. Анонимный1/18/2016

  А что тут добавить!? И так всё четко ясно и понятно--на Украине давно геноцид своего народа! Пенсионеры и инвалиды никому не нужны!!!

  ОтветитьУдалить
 2. Анонимный1/18/2016

  Привет майдану!

  ОтветитьУдалить
 3. Анонимный1/18/2016

  это отместка бичей на мандане всем усраинцам чтобы почувствовали их жизнь.теперь они в шоколаде на востоке.ХЕРОИ

  ОтветитьУдалить
 4. Анонимный1/18/2016

  Доскакались скакуны,жаль нормальные люди из за скакунов теперь страдают.

  ОтветитьУдалить