суббота, 16 января 2016 г.

Ніхто здаватися не буде!

Ніхто здаватися не буде!Настав 2016 рік. Рік продовження тотального, безжального і спрямованого наступу на права учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Попри те, що органами державної влади України 2016 рік оголошено роком вшанування учасників тієї страшної катастрофи, однак влада діє зовсім за іншими правилами й сценаріями, які розходяться з проголошеними намірами.


Такі обставини змушують частину учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС до ще більшої згуртованості та вимагають шукати шляхи протистояння цим діям влади.

На жаль, слід констатувати й те, що деякі юридично зареєстровані всеукраїнські громадські чорнобильські організації опинилися на узбіччі від потреб простих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і в основному намагаються обслуговувати інтереси політичних партій, окремих політиків, органів державної влади та власні інтереси або обмеженого кола членів цих організацій.


По суті ці організації і не можуть представляти на всеукраїнському рівні інтереси простих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, оскільки в них чисельність не "фіксована" та нікому не відома, а як загальновідомий факт, намагання їх керівників представляти інтереси "всіх і всюди", несуть у собі виключно підміну дійсності та спрямовані скоріш за все на задоволення власних потреб та амбіцій. Тому й не дивно, що будь-якої інформації з приводу засідань керівних органів, прийнятих або затверджених на них рішень і пропозицій, у тому числі з кадрових питань, ніколи не міститься на офіційних засобах комунікації цих організацій за винятком хіба-що - ВГОІ "Союз Чорнобиль України".

Відсутність публічності в цих організаціях, є зайвим підтвердженням "підкилимних" методів їх діяльності та роботи, що є неприйнятним для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, оскільки це безпосередньо зачіпає або може зачіпати інтереси останніх. Навіть більше, сьогодні надходить інформація з приводу того, що ці керівники проштовхують пропозиції до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, які спрямовані на виділення певної частини учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у привілейовану касту.

Безперечно, такі дії можуть остаточно призвести до розколу в середовищі учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, як це вже зробила знаменита постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 № 1210 "Про підвищення рівня соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи", що є цілковито не припустимим.

Слід констатувати й те, що на протязі останніх п'яти років чорнобильською спільнотою проводилися численні форуми та з'їзди, які, на жаль, не дали будь-якого позитивного результату у відстоюванні прав громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. За цей час влада істотно скоротила і нівелювала права цієї категорії громадян.

Причиною негативних результатів послужило не лише не бажання влади співпрацювати та вирішувати питання постраждалих громадян, але і те, що люди, яких уповноважували представляти інтереси чорнобильської спільноти, виявилися популістами та авантюристами, які здебільшого переслідували навколо політичні або власні інтереси.

Разом з тим, з такою ситуацією аж ніяк не можна погодитися та необхідно шукати нові шляхи, які б були спрямовані на вирішення різнобічних проблем учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та осіб, які постраждали внаслідок цієї катастрофи.

До інформації, слід лише додати, що в даний час ініціативною групою учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ведеться підготовча робота щодо можливого проведення в лютому місяці поточного року з'їзду учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та створення громадського руху або громадської організації, основною метою котрих буде відновлення прав цієї категорії громадян.

Про хід та результати роботи ініціативної групи буде поширена додаткова інформація.

Публікація розташована на прохання 
ініціативної групи учасників 
ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС7 комментариев:

 1. Анонимный1/14/2016

  Ну нарешті давайте щось робити скільки можна чекати Монастирище РГО СЧУ

  ОтветитьУдалить
 2. Малашенко Анна1/14/2016

  Правильно,времени до 30-ой годовщины почти не осталось.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Анонимный1/15/2016

   А ВЫ еще думаете отмечать 30летие.Только игнорирование всех мероприятий власти.Пора снять лапшу с ушей ЛОХИ.Пусть приглашенные. потом спросят у власти почему на мероприятиях нет чернобыльцев.Ну а кто выйдет потом пусть сосет у власти лапу..

   Удалить
  2. Анонимный1/15/2016

   ВЫЙДУТ МАКСИМАЛЬЩИКИ-ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ! А ИМ ЕСТЬ ЧТО СОСАТЬ!

   Удалить
  3. Анонимный1/15/2016

   видно по их пенсиях и мордам

   Удалить
 3. Анонимный1/15/2016

  НОВАЯ ИНФА! пост. КМ №1149 от 30.12 15г "...Метою прийняття постанови _Э_ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦIАЛЬНИХ ГАРАНТIЙ ДЕРЖАВИ__ шляхом удосконалення механiзму забезпечення iнвалидiв автотранспортом в УКРАIНI...". ВЫСШАЯ ГРАНИЦА ЦИНИЗМА!!! НА ПОВЫШЕНИЕ МИНИПЕНСИЙ ГАРАНТИЙ НЕТ, А НА СТАРЫЕ, ГНИЛЫЕ ЗАПОРОЖЦЫ ЕСТЬ! А ДЕЛО ВЕДЬ НЕ В ГНИЛЫХ ЗАПОРОЖЦАХ! ПОД ИНВАЛИДОВ БЫЛО ПРИОБРЕТЕНО МНОГО ИНОМАРОК ЧИНОВНИКАМИ ВСЕХ МАСТЕЙ , ОСОБЕННО МСП, ЯКОБЫ ИМ ПОДАРЕННЫЕ БЛАГОДЕТЕЛЯМИ! И ТЕПЕРЬ ОНИ СПОКОЙНО МОГУТ ИХ БЕСПЛАТНО ПЕРЕОФОРМИТЬ! КАКАЯ ЗАБОТА О ИНВАЛИДАХ! НАМ ЖРАТЬ НЕЧЕГО , ЛЕЧИТЬСЯ НЕ ЗА ЧТО , А ИМ "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОТРАНСПОРТОМ!" СТЕРВЯТНИКИ!!!

  ОтветитьУдалить
 4. Анонимный1/15/2016

  РЕАЛЬНЫЙ ПРОТИВОВЕС И УГРОЗА ВСЕМ ПРОГНИВШИМ "ЧЕРНОБЫЛЬСКИМ " ОРГАНИЗАЦИЯМ- СОЗДАНИЕ СОВЕРШЕННО НОВОЙ ВСЕНАРОДНОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ВО ГЛАВЕ С ЛИДЕРОМ-МИНИМАЛЬЩИКОМ, И ЧТОБЫ НИ ОДИН МАКСИМАЛЬЩИК НЕ ПРИКЛЕИЛСЯ К РУКОВОДСТВУ-ТОЛЬКО ТАК! И СДЕЛАТЬ ЭТО НАДО БЫЛО ЕЩЕ ВЧЕРА!!! вРЕМЕНИ МАЛО РЕБЯТА, НО НУЖНО БОРОТЬСЯ! ПРЕЗИДЕНТ НИ СЛОВОМ НЕ ОБМОЛВИЛСЯ О ЛИКВИДАТОРАХ, ВЕДЬ НАС ДЛЯ НИХ УЖЕ НЕТ!

  ОтветитьУдалить