среда, 9 ноября 2016 г.

Перегляду наборів продуктів харчування,


    Останні надходження актів КМУ 
 

Урядом прийнято рішення щодо перегляду наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг для основних соціальних і демографічних груп населення. На основі цих показників визначається величина прожиткового мінімуму. Зазначені набори визначені з урахуванням змін у соціально-демографічних характеристиках домогосподарств України, фактичної структури споживання, встановлених за висновками заінтересованих центральних органів виконавчої влади та соціальних партнерів. Урядовим рішенням збільшено обсяги споживання деяких продуктів харчування (крупи, м'ясо, фрукти), збільшено кількість окремих товарних позицій у наборах непродовольчих товарів (одяг, взуття) та скорочено терміни їх використання. Переглянуто також набори предметів першої необхідності, санітарії та ліків, житлово-комунальних послуг та послуг зв'язку. Відповідно до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" сформовані набори харчування, непродовольчих товарів і послуг пройшли науково-громадську експертизу за участю Мінсоцполітики, Мінфіну, МОЗ, Мінекономрозвитку та cпільних представницьких органів профспілок і роботодавців.
Текст документа:“Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення ” № 780 — редакція від  11.10.2016
Герб України
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 жовтня 2016 р. № 780
Київ
Про затвердження наборів продуктів харчування,
наборів непродовольчих товарів та наборів послуг
для основних соціальних і демографічних груп населення 
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити набори продуктів харчування, набори непродовольчих товарів та набори послуг для основних соціальних і демографічних груп населення згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2000 р. № 656 “Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 16, ст. 675).
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.
Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН
Інд. 73


джерело 2 комментария:

  1. Через три месяца должен рева увеличить кормовые! Но в каком соотношении? Ведь опять надуют!

    ОтветитьУдалить
  2. это го и стоит ожидать

    ОтветитьУдалить