вторник, 22 ноября 2016 г.

Богомолець: На закупівлях інсуліну в регіонах вкрадено понад 100 млн грн


Голова комітету Верховної Ради з охорони здоров'я Ольга Богомолець розповіла про корупцію на місцях при закупівлі ліків - на закупівлях п'яти позицій інсулінів у регіонах вкрадено понад 100 млн грн.
Про це вона заявила під час стратегічного міжвідомчого форуму «Реформа медицини: фінансування, управління, первинна медична допомога».
"Тільки на закупівлях п'яти позицій інсулінів у регіонах вкрадено понад 100 млн грн", - сказала вона.
Голова комітету ВР пояснила, що, наприклад, на тендері в Дніпропетровській області перемагає інсулін, вартість якого 400 грн, а в сусідній області перемагає той самий інсулін, в тій самій упаковці, в тому самому дозуванні за 830 грн.
Тому вона закликала Кабінет міністрів та Міністерство охорони здоров'я не розподіляти бюджет на наступний рік, доки не будуть введені референтні ціни на ліки.
За її словами, неможливо кожного корупціонера взяти за руку.
"Не вистачає нам зараз ні СБУ, ні ГПУ, ні НАБУ. Я скрізь написала. Їх так багато, і крадуть по місцях. Тому введення референтної ціни, ціни в референтній країні, притягання до відповідальності, хто купив на копійку дорожче, воно дозволить в охорону здоров'я притягнути велику кількість грошей", - сказала вона.

Комментариев нет:

Отправить комментарий