суббота, 27 января 2018 г.

У Черкасах депутати пропонують запровадити ID-картку черкасця

Запровадити в Черкасах ID-картку для кожного жителя міста, де буде внесена вся інформація про місце реєстрацію, паспортні дані тощо. А також – медична, соціальна та інша  важлива інформація, яка істотно спростить отримання різного виду послуг та допоможе швидко ідентифікувати особистість. Приміром, надання субсидій чи інших соціальних допомог. 

 З такою пропозицією виступили члени постійної бюджетної комісії під час  розгляд проекту міського бюджету на 2018 рік, зокрема, в частині діяльності департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

У процесі обговорення директор цього департаменту Олег Гудзенко нарікав на тривалу процедуру та складності в обробці  даних їх фахівцями при нарахуванні субсидій чи інших державних допомог. Такі складнощі пов’язані з неточностями у базах даних, які потрібно звіряти з підприємствами-надавачами послуг, на що додатково витрачається час. Тоді як за наявності єдиної міської бази даних, де містилась би вся інформація про громадянина, відповідну роботу можна було виконувати максимально оперативно.


Тож у підсумку розгляду цього питання члени бюджетної комісії підтримали доручення до міського голови з проханням вивчити це питання, зокрема, й щодо реалізації аналогічного досвіду в інших містах України.  А також – надати інформацію стосовно можливості запровадження такої ініціативи в обласному центрі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий