понедельник, 27 марта 2017 г.

РЕКОМЕНДАЦИИ КОМИТЕТЕА ВРУ


Комітет рекомендує парламенту прийняти за основу і в цілому законопроект про внесення зміни до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо посилення соціального захисту деяких категорій)

 
У законопроекті (№5594) пропонується до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внести зміни, згідно з якими дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, з 1 січня 2018 року надати право на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника незалежно від причинного зв’язку смерті годувальників з Чорнобильською катастрофою.
За висновком Комітету з питань бюджету, законопроект має вплив на показники бюджету (збільшуючи витрати державного бюджету, в тому числі для Пенсійного фонду України, починаючи з 2018 року). У разі прийняття відповідного закону до 15 липня 2017 року він має вводитись в  дію не раніше 1 січня 2018 року, як це передбачено законопроектом, а після 15 липня 2017 року – не раніше 1 січня 2019 року (або 1 січня наступного за цим року залежно від часу прийняття закону).
За висновком Комітету з питань запобігання і протидії корупції, у проекті не виявлено корупціогенних факторів – проект відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

6 комментариев:

 1. Ответы
  1. С ТОРТОМ "РОШЕН" В ПРИКУСКУ, ЧТОБ ЭТОЙ ЖИДОВСКОЙ ХАРЕ ПУСТО БЫЛО ИПОДАВИЛО ДЕНЬГАМИ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ.

   Удалить
  2. Согласен с вами Катерина,дебильная власть

   Удалить
 2. ПРОЭКТ это ещё не закон, этих проэктов мы видим каждый год по много штук.

  ОтветитьУдалить
 3. кому що болить!!!ви доходяги вмирайте, а вашим жінкам будемо платити ваші пенсії.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Платить будут не всем вдовам а 50% тем у которых позволяет пенсия умершего, а большинство минимальщики. Правда останутся льготы, 50% коммуналки и мпроезд.

   Удалить